MALÍŘSKÉ PRÁCE, OMÍTKY

Potřebujete vymalovat byt, natáhnout novou omítku nebo odstranit nevzhledné mapy na zdi po proteklé vodě? Kontaktujte Stavební firmu Šobr.

Veškeré tyto malířské a omítkářské práce zvládneme rychle, kvalitně a hlavně čistě. Provádíme nátěry interiéru a exteriérů, jejich údržbu, opravu fasád, omítky venkovní a vnitřní a další natěračské a malířské práce interiérů i exteriérů.

JAKÉ OMÍTKY PROVÁDÍME?
- silikonové fasádní
- akrilátové
- fasádní
- šlechtěné omítky
- strojní omítky
- lehčené strojní omítky

nanesenie dekorativnoy shtukaturki

Vzhledem k tomu, že jsme menší stavební firma, tak veškeré práce provádíme osobně a po celou dobu budete jednat pouze s námi. Prioritou naší Stavební firma Šobr je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků a právě proto za vámi nebudeme posílat žádné třetí subjekty.

Nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme s výběrem vhodného odstínu barvy pro váš interiér i exteriér.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého, stavby na klíč, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
aktual

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2015 250