REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA A KOUPELEN

Naše stavební firma Šobr vám nabízí kompletní servis v oblasti rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny od návrhu po realizaci. Tyto služby nabízíme především v Domažlicích a jejich okolí. Dopřejte si i vy komfort moderní koupelny a sociálního zařízení. Rekonstrukce bytového jádra s naší firmou předčí zcela jistě vaše očekávání a dá vašemu bytu nový rozměr.

Leckterý panelákový byt totiž dostane nový a moderní vzhled, pokud jeho majitel přistoupí k demontáži a rekonstrukci starého koupelnového jádra. V dnešní době již nemoderní umakart je nahrazen moderními materiály a po rekonstrukci koupelny se tento prostor stává luxusní částí vašeho bytu.

DSCI0093

Vzhledem k tomu, že jsme menší stavební firma, tak veškeré práce provádíme osobně a během rekonstrukce budete jednat pouze s námi. Prioritou naší Stavební firma Šobr je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků a právě proto za vámi nebudeme posílat žádné třetí subjekty.

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály a zároveň se držíme s cenou při zemi.

Nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme s vaším přáním nebo problémem v oblasti rekonstrukce bytového jádra a koupelen.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého, stavby na klíč, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
aktual

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2015 250