OBKLADY, DLAŽBY

Chystáte se pokládat dlažbu či obklady a potřebujete spolehlivou firmu z Domažlic nebo okolí? Kontaktujte Stavební firmu Šobr a nechte si udělat tuto práci od odborníků. Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamenných prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.
Pro montáže používáme kvalitní materiály stavební keramiky (obkladačky, dlaždičky, mozaiky, ...) spolehlivých a kvalitních českých i zahraničních výrobců, které nakupujeme prostřednictvím sítě velkoobchodů.
Naše Stavební firma Šobr je flexibilní firma, která za vás vyřeší veškeré obkladačské práce v jakémkoliv rozsahu, včetně dodávky potřebné stavební chemie. Nabízíme nejnovější systémové řešení a naše profesionální služby jsou zárukou preciznosti a kvality.

DSCI0090

Stavební firma Šobr nabízí:
- kompletní pokládka obkladů a dlažeb
- dláždění, asfaltování
- položení zámkové dlažby
- úpravy venkovních ploch, chodníků
- úpravy příjezdových a přístupových cest
- dlažby a obklady zahradních bazénů či teras
- obklady koupelen

DSCI0095

Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Prioritou naší Stavební firmy Šobr je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků. Nabízíme profesionální přístup a dbáme na přesné dodržování technologických postupů pro obkladačské práce. V případě, že si nebudete jisti, rádi vám s výběrem vhodné dlažby nebo obkladu pomůžeme a poradíme. Samozřejmostí je i dovoz tohoto stavebního materiálu až k vám domů a také zajistíme i odvoz suti či jiného stavebního odpadu.

Pokud uvažujete o pokládce a montáži obkladů a dlažeb, nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme.

Stavební firma Šobr doporučuje!


Naše Stavební firma Šobr působí v oboru stavebnictví již řadu let a během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností v tomto oboru. Řadíme se mezi menší stavební firmy a tak společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy velice spokojeni. Nabízíme kompletní stavební práce a zednické práce např. rekonstrukce bytových i nebytových prostor, zednické práce různého, stavby na klíč, stavby rodinných domů a další práce z oblasti stavebnictví.

DŮVODY PROČ K NÁM

KVALITA PRÁCE
PROFESIONALITA
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
PORADENSTVÍ
SKVĚLÉ CENY
REFERENCE
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
aktual

FIRMA ŠOBR

PETR ŠOBR
Na Milotově 175
Domažlice
344 01

SPOLEHLIVÁ FIRMA
spolehliva firma 2015 250