Webové stránky, vytvoření webové stránky

Vytvoření webové stránky je služba, která se zabýváme již 10 let. Naší prioritou je spokojenost našich klientů, je proto dbáme na to, abychom uspokojili Vaše představy, přání ohledně vytvoření webové stránky, vzhledu Vasi nové webové stránky. Nabízíme webové stránky pro jednotlivce, firmy a produkty. V dnešním čase je naprosto nezbytné prezentace produktů a vašich výrobků na internetu a stává se samozřejmostí. Je reklama pro vaše nabízené zboží a služby, které poskytujete a chcete nabídnout svým potenciálním klientům. Ne jenom tržní prodejna, ale právě webové stránky a jejich vzhled je, s čím se zákazník setká jako první a co vás bude prezentovat. Správné vytvoření webové stránky je jednou z prvních možností jak začít komunikovat s klientem. Proto neberte web jen jako doplněk, webové stránky jsou vaše image! 

Webové stránky
To, jak budou Vaše nové webové stránky vypadat, ma největší Vliv na naše pocity, je proto bychom se meli na tvorbu webové stránky opravdu pečlivě Spolu s Vami zaměřit. Nejen, že by vaše webové stránky měly být kreativní a originální, ale také profesionální a pro zákazníky zajímavé.

Vytvoření webové stránky
Ke správnému vytvoření webové stránky je důležité si určit v prvé řadě cíle, které mají vaše webové stránky splňovat. Jedná se o určení cílové skupiny, pro kterou bude web určen. Dále je to definování úkolů potencionálních návštěvníků vašich webových stránek a také analýza konkurence. K vytvoření webové stránky také patří analýza klíčových slov, podle kterých vás najdou potencionální zákazníci. V neposlední řade je také při vytvoření webové stránky důležité rozložení webu a celková navigace na stránkách.

Tvorba web stránek
Tvorba web stránek
je jednou ze záležitostí, které opravdu věnujeme velkou pozornost podobně jako webdesignu. Tvorba web stránek od nás znamená, že pro vás vytvoříme jedny z nejmodernějších webových stránek, a tím vám v první řadě také dokážeme pomoci vydělat peníze. Tvorba web stránek je pouze na vás a vaší fantazii a mi se rádi přizpůsobíme vašim přáním. 

Co vám nabízíme na základních webových stránkách:
Moderní vzhled stránek - výběr z několika nejmodernějších šablon
Menu na stránce - "O NÁS", SLUŽBY, HISTORIE, FOTOGALERIE, KONTAKT - dle vašeho přání lze různě měnit
Novinky (Akce) - informace pro vaše zákazníky - akční slevy, změna otvírací doby, otevření nové pobočky
Fotogalerie - slouží k prezentaci vaší firmy, služeb nebo zboží.
Kontakt - telefon, mobil, fax, kontaktní formulář a také mapou z Google maps
Facebook stránka
Google analytic 
Redakční systém - pomocí našeho redakčního systému můžete měnit libovolně obsah vašeho webu.
Návrhy nových doménových jmen - předložit návrh nových domén tak, aby byly vhodné pro vyhledávače i pro potenciální zákazníky.
SEO optimalizace

Tvorba webových stránek s administrací
Máte Tedy webové stránky, ale to nestačí. Aby bylo dosaženo maximální užitečnosti, je nutné je stále aktualizovat. Tvorba webových stránek s administrací je další naší službou, kterou nabízíme. S tvorbou webových stránek s administrací máme dlouholeté zkušenosti. Pomáháme se optimalizací SEO, na přání klienta doplňujeme obsah, fotogalerie, novinky.

Nezávazně nás kontaktujte.

Tvorba webu

Potřebujete nové webové stránky nebo vaše staré se vám zdají staromódní a zastaralé? Již několik let se zabýváme tvorbou web stránek a tvorbou webu. Nabízíme vám kompletní služby včetně SEO analýzy za velmi zajímavé ceny. Tvorba webu od nás bude na míru vašim přáním a představám.

Proč k nám

• Originální weby na míru
• Zajímavé a nejmodernější šablony
• Optimalizace pro mobily, tablety atd.
• Stálá zákaznická podpora
• Grafické služby
• Stálá zákaznická podpora
• Individuální přístup
• Vlastní spolehlivý webhosting
• Rychlé dodání
• Zajímavé ceny

Rychlý kontakt

Tvorba webu
Dobřanská 1750/12
12 301 00, Plzeň
Tel: +420 603 136 384
Email: honza.haber@gmail.com