Internetový obchod, tvorba eshopu

Internetový obchod je jedna z věcí, pomocí které také můžete začít podnikat! Vytvoříme pro vás kvalitní internetový obchod na míru pro zboží nebo služby, které chcete nabízet nebo prodávat. Tvorba eshopu je totiž velmi efektivní a jednoduchá cesta, jak zvýšit prodej vašich výrobků a dostat se do podvědomí širokému okruhu spotřebitelů. Internetový obchod je nezbytná součást prezentace vaší firmy a kromě prodeje v kamenných prodejnách se tento prodej stává samozřejmostí. Buďte i vy součástí elektronického obchodování a kontaktujte nás. Tvorba eshopu od nás bude na míru vašim přáním a představám.

Internetový obchod
Žijeme v 21. století a v této době slovíčko obchod dostalo trochu jiný význam a asi mnoho z nás napadne obchod = internetový obchod neboli eshop. Internetový obchod je skvělý pomocník, ve kterém můžete vybírat zboží z tepla domova a vámi vybrané zboží dostanete až domů. Internetový obchod vám nabízí možnost si vybrat navíc ze široké škály způsobů placení - od klasické dobírky na České poště, přes převod peněz z účtu, až po online platbu platební kartou. V dnešní uspěchané době je internetový obchod naprosto senzační druh nákupu.

Tvorba eshopu
Pokud vaše stránky nebudou sloužit pouze k prezentaci vašich výrobků a služeb, mezi naše dále nabízené služby patří kompletní tvorba eshopu. Vytvoříme vám rychlý a funkční eshop, který bude přímo na míru vašim přáním a potřebám a zaujme klienty hned na první pohled. Máme široké zkušenosti a nebojíme se experimentovat. Tvorba eshopu slouží především k představení vašeho zboží. Při tvorbě eshopu klademe důraz na grafické práce. Spolu s vámi vytvoříme vzhled stránek, kategorie a podkategorie nabízeného zboží, barvu stránek i styl písma. Dále ke kompletní tvorbě eshopu od nás patří SEO optimalizace, kontaktní a objednávkové formuláře, video modul a fotogalerie.

Eshop na míru
Je váš eshop zastaralý nebo zaostává za současným technickým vývojem? Vytvoříme vám eshop na míru vašemu zboží. Eshop na míru od nás bude funkční a rychlý s důrazem na grafické práce, které vaše zákazníky zaujmou na první pohled. Pokud se váš ehop nezobrazuje na předních pozicích ve vyhledávačích, i s tím si poradíme. K eshopu na míru od nás je samozřejmostí SEO optimalizace.

Nezávazně nás kontaktuje! Spolu s vámi a vašimi představami vytvoříme kvalitní eshop na míru, do kterého se budou zákazníci rádi vracet a konkurence jen závidět.

Tvorba webu

Potřebujete nové webové stránky nebo vaše staré se vám zdají staromódní a zastaralé? Již několik let se zabýváme tvorbou web stránek a tvorbou webu. Nabízíme vám kompletní služby včetně SEO analýzy za velmi zajímavé ceny. Tvorba webu od nás bude na míru vašim přáním a představám.

Proč k nám

• Originální weby na míru
• Zajímavé a nejmodernější šablony
• Optimalizace pro mobily, tablety atd.
• Stálá zákaznická podpora
• Grafické služby
• Stálá zákaznická podpora
• Individuální přístup
• Vlastní spolehlivý webhosting
• Rychlé dodání
• Zajímavé ceny

Rychlý kontakt

Tvorba webu
Dobřanská 1750/12
12 301 00, Plzeň
Tel: +420 603 136 384
Email: honza.haber@gmail.com